Hoppa till innehållet
Huvudmeny
Huvudmeny
flytta till sidofältet
dölj
Navigering
Huvudsida
Introduktion
Deltagarportalen
Bybrunnen
Senaste ändringarna
Slumpartikel
Ladda upp filer
Stöd Wikipedia
Kontakta Wikipedia
Hjälp
På andra projekt
Commons
Skriv ut/exportera
Skapa en bok
Ladda ned som PDF
Utskriftsvänlig version
Sök
Sök
Skapa konto
Logga in
Personliga verktyg
Skapa konto
Logga in
Sidor för utloggade redigerare
läs mer
Bidrag
Diskussion
Kategori
:
Tävlande i simning vid olympiska sommarspelen 1988
22 språk
العربية
Беларуская
Ελληνικά
English
Español
Euskara
فارسی
Français
Galego
한국어
עברית
Norsk bokmål
Português
Română
Русский
Slovenščina
Српски / srpski
Srpskohrvatski / српскохрватски
Türkçe
Українська
اردو
中文
Redigera länkar
Kategori
Diskussion
svenska
Läs
Redigera
Redigera wikitext
Visa historik
Verktyg
Verktyg
flytta till sidofältet
dölj
Åtgärder
Läs
Redigera
Redigera wikitext
Visa historik
Allmänt
Sidor som länkar hit
Relaterade ändringar
Specialsidor
Permanent länk
Sidinformation
Hämta förkortad url
Ladda ner QR-kod
Wikidata-objekt
Hjälp
Från Wikipedia
Wikimedia Commons har media som rör
Tävlande i simning vid olympiska sommarspelen 1988
.
Bilder & media
Artiklar i kategorin "Tävlande i simning vid olympiska sommarspelen 1988"
Följande 61 sidor (av totalt 61) finns i denna kategori.
A
Duncan Armstrong
B
Stefano Battistelli
Conny van Bentum
C
Stéphan Caron
June Croft
D
Étienne Dagon
Tanja Dangalakova
Tamás Darnyi
Victor Davis
E
Krisztina Egerszegi
Agneta Eriksson
Janet Evans
F
Jorge Fernandes
Antoaneta Frenkeva
Heike Friedrich
Karin Furuhed
G
Nick Gillingham
Michael Groß
Károly Güttler
H
Whitney Hedgepeth
Anders Holmertz
Huang Xiaomin
Silke Hörner
J
Vadim Jarosjtjuk
K
Margaret Kelly (simmare)
L
Johanna Larsson (simmare)
Ingrid Lempereur
Lin Li (simmare)
Sergio López Miró
Martín López-Zubero
Noemi Lung
M
Adrian Moorhouse
Anke Möhring
N
Benny Nielsen
Suzanne Nilsson
Kathleen Nord
O
Kristin Otto
P
Anca Pătrășcoiu
Anette Philipsson
Catherine Plewinski
Igor Poljanskij (simmare)
Q
Qian Hong
R
Jolanda de Rover
S
Luca Sacchi
Vladimir Salnikov
Michelle Smith
Melvin Stewart
Daichi Suzuki
József Szabó
Rafał Szukała
T
Mark Tewksbury
Dara Torres
W
Christer Wallin
Wang Xiaohong
Birte Weigang
Tommy Werner
Artur Wojdat
Rob Woodhouse
Y
Yang Wenyi
Z
Zhuang Yong
Å
Helena Åberg
Kategorier
:
Tävlande i simning vid olympiska sommarspelen
Tävlande i olympiska sommarspelen 1988
Aktivera/inaktivera begränsad bredd på innehåll